anatis Naturprodukte BIO Triphala v prahu, 140 g
Tradicionalna mešanica treh vrst plodov v bio kakovosti
€ 15,89
(€ 113,50 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 100 % čista bio triphala v prahu
- brez polnil in dodatkov
- vegansko, brez laktoze in brez glutena
Opis
Ta izdelek temelji na klasičnem receptu, ki je že dolgo sestavni del ajurvedske tradicije. Vsabuje kombinacijo treh mletih plodov Amalaki, Bibhitaki in Haritaki v kontrolirani bio kakovosti. Prah je povsem naraven in ne vsebuje sintetičnih snovi, magnezijevega stearata ali barvil.
Priporočila glede uživanja:
Enkrat ali dvakrat na dan vmešajte 2 do 3 g (= 1 čajna žlička) prahu v vodo ali sok in popijte.
Lahko se uporablja tudi kot dodatek h kapsulam z izvlečkom Triphala.
Priprava ustne vodice:
Slabo polovico čajne žličke prahu raztopite v malo vode in z mešanico dvakrat na dan sperete usta in jo grgrate, ali pa pripravite 6% intenzivno raztopino:
- Za pripravo zavrite četrt litra vode s 3 ravnimi žlicami Triphala v prahu.
- Na majhnem ognju na kratko pokuhajte in nato precedite skozi čisto kuhinjsko brisačo.
- Shranjujte v temni steklenici in dvakrat na dan za nekaj minut držite tekočino v ustih.
| Št. izd.: | XVA-AN-10168 |
|---|---|
| Vsebina: | 140 g |
| EAN: | 9120060961736 |
| Št.-Proizvajalca: | 10168 |
| Znamka: | anatis Naturprodukte |
| Kunstitucija: | Vata, Pitta, Kapha, Tridosha |
| Oblika odmerjanja: | prah |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Brez glutena, Brez laktoze |
| Lastnosti izdelka: | brez žitaric, brez kvasa, brez dodanega sladkorja, brez barvil, brez polnil, brez sintetičnih dodatkov, brez soje, vegansko, vegetarijansko, brez jajc, brez titanovega dioksida, brez magnezijevega stearata, brez glutena, brez laktoze |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
| Področje uporabe - del telesa: | želodec in črevesje |
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Sestavine
bio triphala v prahu
Sestavine
| Sestavine | na maksimalni dnevni odmerek/porcijo (5 g) |
|---|---|
| bio triphala v prahu | 5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | ANATIS NATURPRODUKTE Handels GmbH, Mogersdorf 298, 8382, Mogersdorf, Avstrija, www.anatis-naturprodukte.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek anatis Naturprodukte BIO Triphala v prahu
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Ayurveda101:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov