Cosmoveda Ayus Rasayana Churna - Pitta Balance Bio, 100 g
Pitta Balance Churna zelišča
€ 17,89
(€ 178,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- zeliščna prehranska dopolnila
- s fitokemikalijami
-
Rasayana
Opis
BIO Ayus Rasayana Churna - Pitta Balance je ajurvedski zeliščni prah, ki je namenjen Pitta doši.
Priporočen dnevni odmerek:
Med obroki s toplo vodo vzemite 1/2 merilne žličke dvakrat na dan.
| Št. izd.: | COS-135526-DE |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 4032108135526 |
| Št.-Proizvajalca: | 135526-DE |
| Znamka: | Cosmoveda |
| Kunstitucija: | Pitta |
| Oblika odmerjanja: | prah |
| Oblike prehrane: | Vegansko |
| Lastnosti izdelka: | presno, Rasayana, vegansko, Churna |
| Splošne informacije: | Zaradi prenove izdelka se lahko embalaža ali etiketa dostavljenega izdelka vizualno razlikuje od slike izdelka na sliki. |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
Prehrambena dopolnila ne služijo kot nadomestilo za zdravo in uravnoteženo prehrano. Shranite na mestih, ki niso dosegljiva otrokom.
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Sestavine
| Sestavine | na 2,5 g |
|---|---|
| zeliščna mešanica | 2,5 g |
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Nemčija, www.cosmoveda.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Cosmoveda Ayus Rasayana Churna - Pitta Balance Bio
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.300 izdelkov