Fleurance nature Collagen Expert Fruit, 190 g
Kompleks s hialuronsko kislino
€ 30,99
(€ 163,11 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- kolagen tipa I
- z okusom granatnega jabolka
- vključuje merilno žličko
-
brez testiranja na živalih
Ustrezni izdelki
Opis
Ta prašek združuje morski kolagen tipa I s hialuronsko kislino. Kolagen tipa I (Naticol®) je proizveden z encimskim postopkom in prihaja iz nadzorovanih virov. Cink dopolnjuje formulo. Okus spominja na granatno jabolko.
Navodila glede uživanja:
Vsak dan popolnoma raztopite 2 ravni merilni žlički (12 g) v hladni vodi in zaužijte na tešče pred zajtrkom.
| Št. izd.: | XEC-FLE-34135 |
|---|---|
| Vsebina: | 190 g |
| EAN: | 3700211141352 |
| Št.-Proizvajalca: | 34135 |
| Znamka: | Fleurance nature |
| Oblika odmerjanja: | prah |
| Lastnosti izdelka: | brez testiranja na živalih, brez umetnih barvil, brez konzervansov |
| Opozorila: | ni primerno za nosečnice, ni primerno za doječe ženske |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
| Področje uporabe - del telesa: | lovilci prostih radikalov in antioksidanti |
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Sestavine
| Sestavine | na maksimalni dnevni odmerek/porcijo (9,5 g) |
|---|---|
| morski kolagen | 8 g |
| hialuronska kislina | 80 mg |
| cink | 5 mg |
Sestavine
Morski kolagen hidrolizat (Ribe), maltodekstrin, naravna aroma, kislinsko sredstvo (citronska kislina), Sok rdeče pese v prahu, Natriumhyaluronat (Hialuronska kislina), Barvilo (betakaroten), cinkov glukonat, sladilo (steviol glikozidi iz stevije)
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Fleurance Nature, 163 Route de Lectoure, 32500, Fleurance, Francija, www.fleurancenature.fr |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fleurance nature Collagen Expert Fruit
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.300 izdelkov