Alnatura Mešanica bio semen, 250 g
Hrustljava in rahlo oreščkasta nota
€ 2,99
(€ 11,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- bio kakovost
- vegansko
- idealno za peko, muesli in solate
Ustrezni izdelki
Opis
Bio mešanica semen Alnatura vsebuje sončnična in bučna semena ter sezam in laneno seme. V njej se prepletajo različne teksture in okusi, ki bodo zagotovo popestrili vaš kruh, pecivo, narastke ali kosmiče. Ta vsestransko uporabna mešanica iz ekološke pridelave je oplemenitena z oreškasto noto, ki je odlična tudi za izboljšanje solat.
| Št. izd.: | XPI-MM-126377 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 4104420250710 |
| Št.-Proizvajalca: | 126377 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | A - gluten, E - arašidi, F - soja |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2445 / 584 kj / kcal |
| maščobe | 46 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 6,2 g |
| ogljikovi hidrati | 7,4 g |
| od tega sladkor | 0,3 g |
| vlaknine | 12 g |
| beljakovine | 29 g |
| Sol | 0,04 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Mešanica bio semen
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov