Alnatura Bio krompirjev pire, 160 g
Užitek v petih minutah
€ 2,69
(€ 16,81 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- suha mešanica
- bio kakovost
- vsestransko uporabno
Ustrezni izdelki
Opis
Bio krompirjev pire znamke Alnatura je popoln za stresne trenutke v kuhinji. Zahvaljujoč preprosti pripravi imate kot bi mignil kremasto prilogo. Poleg tega je pire primeren tudi za gratiniranje rib in za narastke.
| Št. izd.: | XPI-MM-122273 |
|---|---|
| Vsebina: | 160 g |
| EAN: | 4104420016408 |
| Št.-Proizvajalca: | 122273 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | A - gluten, G - mleko |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g[1] |
|---|---|
| energijska vrednost | 310 / 74 kj / kcal |
| maščobe | 1,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,6 g |
| ogljikovi hidrati | 12 g |
| od tega sladkor | 2,2 g |
| vlaknine | 1,1 g |
| beljakovine | 2,3 g |
| Sol | 0,53 g |
- pripravljeno
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio krompirjev pire
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov