Classic Ayurveda Coffee Dream začimbna mešanica, bio, 70 g

Must-Have za vse ljubitelje ajurvedske kuhinje

€ 7,79

(€ 111,29 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do sreda, 30. september, v kolikor naročite do dne ponedeljek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • oplemeniti vašo kavo
  • s kardamomom in cimetom
  • sestavil ajurvedski kuhar Udo Schneider,

Pogosto naročeno skupaj z Govinda Bio ajurvedski ghee, 420 g

Classic Ayurveda Coffee Dream začimbna mešanica, bio, 70 g € 7,79 (€ 111,29 / kg)
Govinda Bio ajurvedski ghee, 420 g € 16,99 (€ 40,45 / kg)
Skupna cena: € 24,78
Opis

Kava je kulturna dobrina in nepogrešljiv del življenja številnih ljudi. Za mešanica začimb znamke Classic Ayurveda je absolutno nujna sestavina ajurvedske kuhinje. To mešanico začimb je sestavil Udo Schneider, znani ayurvedski gurmanski kuhar, in vašo kavo med drugim oplemeniti s kardamomom, cimetom, janežem in pimentom.

Priporočena uporaba:

  • 1 - 2 ščepca začimbne mešanice segrejte z 250 ml vode.
  • Dodajte 1 žlico mlete kave ali espressa, pustite vreti 5 minut in nato filtrirajte.
Št. izd.: AN-12420
Vsebina: 70 g
EAN: 4032582021629
Št.-Proizvajalca: 12420
Znamka: Classic Ayurveda
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Lastnosti izdelka: vegansko, vegetarijansko
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem mestu
Sestavine

kardamom (Elettaria cardamomum)[1], cimt (Cinnamomum Zeylanicum)[1], zvezdasti janež[1], Ingver[1], piment[1], črni poper (Piper nigrum)[1], aromatični klinčki[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Nemčija, www.amla.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Classic Ayurveda Coffee Dream začimbna mešanica, bio

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

4,5 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
4 (66%)
4 Zvezdice
1 (16%)
3 Zvezdice
1 (16%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

6 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.