Alnatura Bio lanena semena s slivo in datljem, 200 g
Vsestransko in naravno
€ 2,49
(€ 12,45 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- aromatično-sadna mešanica
- bio kakovost
- za muesli in podobno
Ustrezni izdelki
Opis
Bio lanena semena s slivo in datljem znamke Alnatura v tej veganski mešanici združujejo lanena semena s pšeničnimi otrobi, slivami in datlji. Iz tega nastane sadno-oreškast okus. Mešanica je popolna kot posip za muesli ali toplo kašo za zajtrk. Zaradi nabrekanja lanenih semen priporočamo dovolj tekočine.
| Št. izd.: | XPI-MM-200338 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 4104420242005 |
| Št.-Proizvajalca: | 200338 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | E - arašidi, F - soja, H - oreščki, N - sezamovo seme |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1922 / 459 kj / kcal |
| maščobe | 31 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 3,6 g |
| ogljikovi hidrati | 14 g |
| od tega sladkor | 10 g |
| vlaknine | 28 g |
| beljakovine | 17 g |
| Sol | 0,12 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio lanena semena s slivo in datljem
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov