EtnoBotanika Organski šampon Harmony, 200 ml

Naravno čiščenje s sproščujočim vonjem

€ 21,49

(€ 107,45 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vse tipe las
  • popravlja
  • poda prožnost

Pogosto naročeno skupaj z EtnoBotanika Silky Hair Conditioner, 200 ml

EtnoBotanika Organski šampon Harmony, 200 ml € 21,49 (€ 107,45 / l)
EtnoBotanika Silky Hair Conditioner, 200 ml € 20,49 (€ 102,45 / l)
Skupna cena: € 41,98
Opis

Skrbno izbrane sestavine ohranijo naravno ravnotežje lasišča in poskrbijo za zdravje ter prožnost las. Izdelek ne vsebuje sulfatov, zato je izredno nežen in okoljo prijazen. Prijeten 100% naraven vonj šampona je posledica mešanice eteričnih olji sivke, geranije, rožmarina, cedre ter čajevca. Vonj ima sprošča, pomirja in krepi koncentracijo.

Uporaba:

  • Šampon nanesite na vlažne lase in masirajte ca. 1 minuto.
  • Lase nato splahnite s čisto vodo in po potrebi ponovite postopek.
Št. izd.: XEC-FTR-3830061280083
Vsebina: 200 ml
EAN: 3830061280083
Št.-Proizvajalca: 3830061280083
Znamka: EtnoBotanika
Tip las: za vsak tip las
Lastnosti izdelka: brez sulfatov, vegansko
Sestavine (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Lauryl Glucoside[1], Coco Glucoside[1], Cocamidopropyl Betaine[1], Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide[1], Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide[1], Polyglyceryl-10 Caprylate/Caprate[1], Glyceryl Oleate[1], Glycerin[2], Pca Glyceryl Oleate[1], Hydroxypropyltrimonium Inulin[1], Citricacid[1], Sodium Chloride[1], Panthenol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Gardenia Taitensis Flower Extract[1], Tocopherol (Vitamin E)[1], Lavandula Angustifolia Oil[2], Hydrolyzed Vegetable Protein, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[2], Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[2], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[2], Dehydroacetic Acid, Cedrus Atlantica (Cedarwood) Oil[2], Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Limonene[3], Linalool[3], Geraniol[3], Citronellal[3]

  1. naravnega izvora
  2. iz nadzorovane ekološke pridelave
  3. sestavina naravnih eteričnih olj
Pravne informacije
Proizvajalec: Fimatrade d.o.o, Gorenja vas- Reteče 79, 4220, Škofja Loka, Slovenija, info@mrgeppetto.si

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek EtnoBotanika Organski šampon Harmony