Alnatura Bio lešnikova krema, 400 g

Sladki namaz

€ 4,69

(€ 11,73 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 400 g

Na zalogi je samo še 7 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • čokoladni okus
  • kremasta tekstura
  • z burbonsko vaniljo

Pogosto naročeno skupaj z Alnatura Bio čaj iz ingverja in kurkume s semeni koriandra, 20 čajnih vrečk (40 g)

Alnatura Bio lešnikova krema, 400 g € 4,69 (€ 11,73 / kg)
Alnatura Bio čaj iz ingverja in kurkume s semeni koriandra, 20 čajnih vrečk (40 g) € 2,89 (€ 72,25 / kg)
Skupna cena: € 7,58
Opis

Kremast in čokoladni namaz, katerega okus popestri prisotnost prave mlete burbonske vanilje. Popoln za uživanje na kruhu ali za polnjenje palačink, tort in vseh vrst sladic, bo ta namaz iz lešnikov in kakava zapeljal tudi najzahtevnejše brbončice.

Št. izd.: XPI-MM-131083
Vsebina: 400 g
EAN: 4104420037366
Št.-Proizvajalca: 131083
Znamka: Alnatura
Možna vsebnost sledi sestavin: H - oreščki
Sestavine

trsni sladkor[1], Sončnično olje[1], 13 % lešniki[1], 8,5 % kakav v prahu močno razmaščen[1], Posneto mleko v prahu[1], 2,5 % Kakavovo maslo[1], Lecitin[2], zmleti burbonski vaniljevi stroki[1]

  1. iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva
  2. emulgator / iz nadzorovanega ekološkega kmetijstva

Lahko vsebuje sledi mandljev in drugih oreščkov.

Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 2366 / 565 kj / kcal
maščobe 37 g
  od tega nasičene maščobne kisline 5,5 g
ogljikovi hidrati 50 g
  od tega sladkor 48 g
vlaknine 4,2 g
beljakovine 5,9 g
Sol 0,07 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio lešnikova krema

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder