Alnatura Bio mleti mandlji, 150 g
Vsestranska sestavina za številne jedi
€ 3,99
(€ 26,60 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- aromatično in oreščkasto
- praženo in mleto
- bio kakovost
Ustrezni izdelki
Opis
Ekološki mleti mandlji Alnatura imajo aromatičen okus po oreščkih. Mleti mandlji ekološke kakovosti se lahko uporabljajo kot sestavina peciva in sladic. Primerni so tudi kot panada za meso, ribe in zelenjavo.
| Št. izd.: | XPI-MM-205541 |
|---|---|
| Vsebina: | 150 g |
| EAN: | 4104420174788 |
| Št.-Proizvajalca: | 205541 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | E - arašidi, H - oreščki |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
mandlji[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2613 / 624 kj / kcal |
| maščobe | 54 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 4 g |
| ogljikovi hidrati | 5,4 g |
| od tega sladkor | 3,7 g |
| vlaknine | 14 g |
| beljakovine | 22 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio mleti mandlji
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov