Alnatura Bio namaz iz čičerike in ingverja, 120 g
Veganski namaz z orientalskim pridihom
€ 1,79
(€ 14,92 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- nežen oreščkast okus
- bio kakovost
- odličen tudi kot pomaka
Ustrezni izdelki
Opis
Alnaturin bio namaz iz čičerike in ingverja ponuja orientalski okus. Ta veganski namaz ima nežen oreščkast okus. Odličen je tudi kot pomaka.
| Št. izd.: | XPI-MM-119662 |
|---|---|
| Vsebina: | 120 g |
| EAN: | 4104420035744 |
| Št.-Proizvajalca: | 119662 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Navodila za shranjevanje: | po odprtju hranite v hladilniku in porabite v nekaj dneh |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1369 / 327 kj / kcal |
| maščobe | 28 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 3,5 g |
| ogljikovi hidrati | 12 g |
| od tega sladkor | 3,3 g |
| vlaknine | 3,1 g |
| beljakovine | 5,2 g |
| Sol | 0,71 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio namaz iz čičerike in ingverja
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov