Alnatura Bio polnozrnate testenine Pipe Rigate, 500 g
Vsestranske možnosti kombiniranja
€ 1,49
(€ 2,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- bio kakovost
- vegansko
- izdelano v Italiji
Ustrezni izdelki
Opis
Ekološki polnozrnati Pipe Rigate znamke Alnatura se za izjemno dobro vpijanje omak lahko zahvalijo ne le rebrasti površini, temveč tudi hrapavi površini, ki jo je ustvaril bronasti kalup.
Izdelano v Italiji iz italijanskega polnozrnatega zdroba trde pšenice v skladu z ekološkimi smernicami.
Priporočena priprava:
Priprava: osoljeno vodo zavrite, dodajte testenine in jih kuhajte približno 7 minut. Občasno premešajte.
| Št. izd.: | XPI-MM-208509 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 4104420240490 |
| Št.-Proizvajalca: | 208509 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | F - soja, M - gorčica |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na suhem mestu |
Sestavine
polnozrnat zdrob iz trde pšenice[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1474 / 352 kj / kcal |
| maščobe | 2,2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,4 g |
| ogljikovi hidrati | 66 g |
| od tega sladkor | 2,5 g |
| vlaknine | 8,3 g |
| beljakovine | 13 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio polnozrnate testenine Pipe Rigate
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov