Alnatura Bio rjava leča, 400 g
Vsestranska sestavina za številne jedi
€ 2,79
(€ 6,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- blag, oreščkast okus
- bio kakovost
- enostavna priprava
Ustrezni izdelki
Opis
Bio rjavo lečo znamke Alnatura odlikujeta blag oreškast okus in kremna tekstura. V njej se prepletata hranljivost in polna aroma, ki čudovito oplemenitita vsako jed. Leča je odlična izbira za priloge ali kot glavna sestavina krepkih enolončnic in juh. Priprava je hitra, saj je kuhana v 25 do 30 minutah.
| Št. izd.: | XPI-MM-224053 |
|---|---|
| Vsebina: | 400 g |
| EAN: | 4104420229617 |
| Št.-Proizvajalca: | 224053 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | A - gluten, F - soja, H - oreščki, N - sezamovo seme |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
leča[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1189 / 284 kj / kcal |
| maščobe | <0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 36 g |
| od tega sladkor | 4,2 g |
| vlaknine | 28 g |
| beljakovine | 21 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio rjava leča
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov