Alnatura Bio ržena polnozrnata moka, 1 kg
Mleto iz polnozrnatega žita
€ 1,59
(€ 1,59 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- bio (Demeter) kakovost
- vegansko
- za aromatično kislo testo
- lahko se kombinira s pšenico ali piro
Ustrezni izdelki
Opis
Za bio rženo polnozrnato moko znamke Alnatura se zmelje celo zrno, pri čemer se ohranijo vsi deli žita, vključno s kalčkom in ovojnico. Moka je primerna za peko kruha z drožmi, odlična pa je tudi v kombinaciji s pšenično ali pirino moko za pripravo mešanega kruha. Z nakupom te moke podpirate pobudo za ekološke kmete Alnatura, ki spodbuja širitev ekološkega kmetijstva v Nemčiji.
| Št. izd.: | XPI-MM-228479 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 kg |
| EAN: | 4104420236417 |
| Št.-Proizvajalca: | 228479 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | F - soja, G - mleko, H - oreščki, L - zelena, N - sezamovo seme |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
polnozrnata ržena moka[1]
- iz kmetijstva Demeter
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1382 / 330 kj / kcal |
| maščobe | 2,1 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 62 g |
| od tega sladkor | 0,9 g |
| vlaknine | 15 g |
| beljakovine | 8,2 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio ržena polnozrnata moka
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov