Alnatura Bio temna čokolada s kokosom, 100 g
Tropska sladkost v kombinaciji s temno čokolado
€ 2,79
(€ 27,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- bio kakovost
- narejeno brez lecitinov
- blaga temna čokolada
Ustrezni izdelki
Opis
Tropska sladkoba sreča nežno topljivo čokolado: temna čokolada s kokosom znamke Alnatura je užitek za posebne trenutke. Za hrustljav ugriz jo lahko poleti uživate tudi neposredno iz hladilnika. Vse sestavine izvirajo iz ekološke pridelave. Izdelana je brez lecitinov.
| Št. izd.: | XPI-MM-214423 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 4104420210936 |
| Št.-Proizvajalca: | 214423 |
| Znamka: | Alnatura |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | F - soja, H - oreščki |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2470 / 590 kj / kcal |
| maščobe | 44 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 28 g |
| ogljikovi hidrati | 38 g |
| od tega sladkor | 36 g |
| vlaknine | 8,4 g |
| beljakovine | 6,4 g |
| Sol | 0,08 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio temna čokolada s kokosom
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov