BioKing GUT-FIT, bio fermentirani napitek, 500 ml
Z lakto- in bifidobakterijami
€ 40,99
(€ 81,98 / l, vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- iz 8 aktivnih bakterijskih sevov
- vključno z acerolo
- vegansko in brez alkohola
Ustrezni izdelki
Opis
To prehransko dopolnilo znamke BioKing združuje lakto- in bifidobakterije iz 8 aktivnih sevov mlečnokislinskih bakterij s številnimi visokokakovostnimi zeliščnimi izvlečki in acerolo. Acerola velja za naravni vir vitamina C. Bio fermentirani napitek je veganski in 100 % brez alkohola.
Priporočen vnos:
30–50 ml (1 zamašek = cca. 10 ml) na dan, razdeljeno čez dan, jemljite več tednov ali redno. Najbolje neposredno ob obrokih. Lahko ga zaužijete nerazredčenega ali zmešanega s tekočino. Steklenico pred uporabo rahlo pretresite.
Navodila za shranjevanje:
Po odprtju je izdelek uporaben 2 meseca, če ga hranite v hladilniku. Lahko se pojavijo nadtlak in beli kosmiči.
| Št. izd.: | PL-100507 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 ml |
| EAN: | 9120043214392 |
| Št.-Proizvajalca: | 100507 |
| Znamka: | BioKing |
| Lastnosti izdelka: | brez dodanega sladkorja, vegansko, vegetarijansko, brez glutena, brez laktoze |
| Navodila za shranjevanje: | po odprtju hranite na hladnem |
| Področje uporabe - del telesa: | želodec in črevesje |
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Sestavine
voda, Melasa[1], ingverjev sok[1], prah češnje acerola[1], izvleček zelišč[1] (janeževa semena, semena koromača, sladki koren (Glycorhiza glabra) korenina, Bazilika, Semena grškega sena, kopriva, Koper, Angelica, cvetovi bezga, Ingver, pristna kamilica (Chamomilla recutita), Krebuljica, origano, peteršilj, poprova meta, Rožmarin, žajbelj, timijan, brinove jagode), Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium Longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactococcus lactis, Streptococcus thermophilus
- Ekološko
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 46 / 11 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 2,6 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| beljakovine | 0,1 g |
| Sol | 0,02 g |
Sestavine
| Sestavine | na 30 ml |
|---|---|
| vitamin C | 40 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Avstrija, office@bioking.at |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek BioKing GUT-FIT, bio fermentirani napitek
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov