Cosmoveda Mlet BIO galgant, 70 g

Del družine ingverjev!

€ 7,99

(€ 114,14 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 70 g

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za brozge in juhe
  • za kari in kokosove jedi
  • bolj blag kot ingver

Pogosto naročeno skupaj z Cosmoveda Mlet BIO ingver, 80 g

Cosmoveda Mlet BIO galgant, 70 g € 7,99 (€ 114,14 / kg)
Cosmoveda Mlet BIO ingver, 80 g € 6,99 (€ 87,38 / kg)
Skupna cena: € 14,98
Opis

Galgant sodi v družino ingverjev. V svojem rodnem kraju na jugu Azije se uproablja pri borzgah, juhah, kariju in kokosovih jedeh. Je bolj nežen kot ingver, vendar bolj aromatičen

Sestava: galgant* (* iz nadzorovane ekološke pridelave)

Št. izd.: COS-127965-DE
Vsebina: 70 g
EAN: 4032108127965
Št.-Proizvajalca: 127965-DE
Znamka: Cosmoveda
Oblike prehrane: Vegansko, Brez glutena, Brez laktoze
Lastnosti izdelka: presno, vegansko, brez glutena, brez laktoze
Splošne informacije: Zaradi prenove izdelka se lahko embalaža ali etiketa dostavljenega izdelka vizualno razlikuje od slike izdelka na sliki.
Navodila za shranjevanje: hranite zaščiteno pred svetlobo, hranite na suhem mestu
Sestavine

Galgant (mlet)[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Nemčija, www.cosmoveda.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Cosmoveda Mlet BIO galgant

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder