Govinda Bio polenta z ajdo, 450 g

Hitro pripravljena klasična priloga

€ 2,99

(€ 6,64 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 450 g

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • pripravljena v le nekaj minutah
  • z oreškasto ajdo
  • vsestransko uporabna

Pogosto naročeno skupaj z Govinda Bio ajurvedski ghee, 420 g

Govinda Bio polenta z ajdo, 450 g € 2,99 (€ 6,64 / kg)
Govinda Bio ajurvedski ghee, 420 g € 16,99 (€ 40,45 / kg)
Skupna cena: € 19,98
Opis

S to bio polento znamke Govinda lahko v hipu pripravite pravo klasiko italijanske kuhinje. Harmonična kombinacija predkuhanega koruznega zdroba in fine ajde polenti doda prijetno krepko in nežno oreškasto noto. Ker je koruza že nežno predkuhana, prihranite dragocen čas pri kuhanju, ne da bi se morali odpovedati polnemu okusu. Veselite se preproste veganske priloge, ki je čudovito vsestranska in odlično dopolni najljubše jedi.

Uporaba:
Idealna kot priloga k zelenjavi, enolončnicam in omakam, kot rezine polente za popekanje in gratiniranje ali za sladke različice z rastlinskim napitkom in sadjem.

Priporočilo za pripravo:
Mešanico za polento med mešanjem počasi vsujte v vrelo osoljeno vodo in jo nežno kuhajte približno 3 minute.

Št. izd.: GOV-G096
Vsebina: 450 g
EAN: 4038507013588
Št.-Proizvajalca: G096
Znamka: Govinda
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Brez glutena
Lastnosti izdelka: vegansko, vegetarijansko, brez glutena
Možna vsebnost sledi sestavin: F - soja, M - gorčica
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo
Sestavine

90 % Koruzni zdrob[1], 10 % ajdov zdrob[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 1398 / 334 kj / kcal
maščobe 1,2 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,3 g
ogljikovi hidrati 75 g
  od tega sladkor 0,6 g
beljakovine 5,1 g
vlaknine 1,6 g
Sol 0 g
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Nemčija, www.govinda-natur.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Govinda Bio polenta z ajdo

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder