Ölmühle Solling Šipek v prahu EG-Bio, 500 g

Za sokove, čaje in drugo

€ 10,70 € 11,89 -10%

(€ 21,40 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 g

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • presna kakovost hrane
  • brez glutena in laktoze
  • iz certificirane ekološke pridelave

Pogosto naročeno skupaj z Yogi Tee Mentalna jasnost, 17 čajnih vrečk (32,30 g)

Ölmühle Solling Šipek v prahu EG-Bio, 500 g € 10,70 (€ 21,40 / kg)
Yogi Tee Mentalna jasnost, 17 čajnih vrečk (32,30 g) € 3,59 (€ 111,15 / kg)
Skupna cena: € 14,29
Opis

Vlaknast prah šipka v kakovosti presne hrane je idealen za sokove, čaje in napitke, kot tudi za izboljšanje peciva in juh. Za proizvodnjo tega praška se šipek iz certificirane ekološke pridelave nežno zmelje, tako da se obdrži posebej kakovosten proizvod.

Št. izd.: XPI-OES-48453
Vsebina: 500 g
EAN: 4031192484534
Št.-Proizvajalca: 48453
Znamka: Ölmühle Solling
Oblike prehrane: Vegansko, Brez glutena, Brez laktoze
Lastnosti izdelka: vegansko, brez glutena, brez laktoze
Možna vsebnost sledi sestavin: A - gluten
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem mestu
Sestavine

šipek v prahu[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g
energijska vrednost 938 / 224 kj / kcal
maščobe 1,6 g
  od tega nasičene maščobne kisline 0,2 g
  od tega enostavno nenasičene maščobne kisline 0,6 g
  od tega večkrat nenasičene maščobne kisline 3,1 g
ogljikovi hidrati 49 g
  od tega sladkor 18 g
vlaknine 63 g
beljakovine 3 g
Sol <0,1 g
vitamin C (askorbinska kislina) 400 mg
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Ölmühle Solling GmbH, Höxtersche Straße 1, 37691, offzen, Nemčija, www.oelmuehle-solling.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Ölmühle Solling Šipek v prahu EG-Bio

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder