Purasana Maca-Kakav mešanica BIO, 200 g
Superfood mešanica iz mace in kakava v prahu
€ 15,99
(€ 79,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- naravni vir energije
- bogato z antioksidanti
- vsestransko
Opis
Dodatkom kakava in lucume ima maca nevtralen okus. Maca je želatinirana (verige škroba je bile razdeljene), tako da se lahko z lahkoto absorbira in prebavi.
- maca prispeva k duševni in telesni zmogljivosti
- maca je vir energije
- maca prispeva k njenemu večjemu libidu
- lucuma maca prispeva k učinku kot vir energije in ima prijeten sladek okus
- kakava v prahu je bogat s kalijem, fosforjem, magnezijem, kalcijem, cinkom in bakrom
Priporočen dnevni odmerek:
2-3 žličke praška zmešamo s 250ml mleka, sadnega soka ali zmešamo v sladico.
| Št. izd.: | XVA-PU-PURASU07 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 5400706614214 |
| Št.-Proizvajalca: | PURASU07 |
| Znamka: | Purasana |
| Oblika odmerjanja: | prah |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Brez glutena |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko, brez glutena |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
| Področje uporabe - del telesa: | živci, razpoloženje - proti utrujenosti |
Prehrambena dopolnila ne služijo kot nadomestilo za zdravo in uravnoteženo prehrano. Shranite na mestih, ki niso dosegljiva otrokom.
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1453 / 347 kj / kcal |
| maščobe | 2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,1 g |
| ogljikovi hidrati | 57,9 g |
| od tega sladkor | 15,2 g |
| vlaknine | 27,03 g |
| beljakovine | 13,77 g |
| Sol | 0,22 g |
Sestavine
| Sestavine | na 100 g | na maksimalni dnevni odmerek/porcijo (15 g) |
|---|---|---|
| vitamin C (askorbinska kislina) | 28 mg | 4,2 mg |
| kalij | 502,5 mg | 75,38 mg |
| kalcij | 226 mg | 33,9 mg |
| fosfor | 135 mg | 20,25 mg |
| magnezij | 70,5 mg | 10,57 mg |
| železo | 11,77 mg | 1,76 mg |
| izvleček plodov kumine | 0,62 mg | 0,093 mg |
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Purasana NV - SA, Heulestraat 104, 8560, Gullegem, Belgija, info@purasana.be, www.purasana.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Purasana Maca-Kakav mešanica BIO
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Ayurveda101:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.200 izdelkov