Purasana Vegan Protein Shape & Control, Strawberry/Raspberry (350 g)

Veganski proteinski shake

€ 22,99

(€ 65,69 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: Strawberry/Raspberry

Na zalogi je samo še 5 kosov

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • z grahovimi proteini
  • za užitek vedno in povsod
  • naravni okusi

Pogosto naročeno skupaj z Purasana Maca v prahu BIO, 200 g

Purasana Vegan Protein Shape & Control, Strawberry/Raspberry (350 g) € 22,99 (€ 65,69 / kg)
Purasana Maca v prahu BIO, 200 g € 13,99 (€ 69,95 / kg)
Skupna cena: € 36,98
Opis

Ta rastlinski proteinski prašek je narejen na osnovi grahovih beljakovin in vsebuje le skrbno izbrane sestavine. Naravno uporabljene sestavine dajejo napitku naravno blag okus.

Priporočen vnos:
V 300–350 ml riževega ali sojiniega napitka, shake, smoothie ali kosmičev za zajtrk vmešajte 2 žlici (25 g) proteinskega prahu in uživajte.

Št. izd.: XVA-PU-PROTSC42
Vsebina: 350 g
EAN: 5400706207270
Št.-Proizvajalca: PROTSC42
Znamka: Purasana
Lastnosti izdelka: brez soje, vegansko, vegetarijansko, brez glutena, brez laktoze, košer
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo
Področje uporabe - del telesa: sklepi in kosti, mišice
Prehrambena dopolnila ne služijo kot nadomestilo za zdravo in uravnoteženo prehrano. Shranite na mestih, ki niso dosegljiva otrokom.
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Hranilna vrednost
Hranilna vrednost na 100 g na porcijo (25 g)
energijska vrednost 1470 / 351 kj / kcal 368 / 88 kj / kcal
maščobe 5,7 g 1,4 g
  od tega nasičene maščobne kisline 1,1 g 0,3 g
ogljikovi hidrati 27 g 6,8 g
  od tega sladkor 8,5 g 2,1 g
vlaknine 18 g 4,5 g
beljakovine 39 g 9,8 g
Sol 2,4 g 0,6 g
Sestavine

izolat grahovih beljakovin, mešanica brez glutena (koruza[1], Riž[1], proso[1]), inulin iz cikorije, lanena semena[1], rdeča pesa[1], gostilo (Guar gumi moka[1]), sladkor kokosovih cvetov[1], naravna aroma, Gvarana[1], sladilo (steviol glikozidi iz stevije)

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Pravne informacije
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Purasana NV - SA, Heulestraat 104, 8560, Gullegem, Belgija, info@purasana.be, www.purasana.com

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Purasana Vegan Protein Shape & Control

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder