Sapore di Sole Taralli kurkuma in poper, 250 g
Zelo hrustljavo
€ 4,99
(€ 19,96 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- okusna belo vinska spremljava
- pikantno-nežen okus
Ustrezni izdelki
Opis
Apulijanski hrustljavi kruh se odlično ujema z belim vinom. Italijanske surovine dajejo prigrizku lep videz in hrustljavo konsistenco. Majhna poslastica (brez kvasa) se lahko uporablja tudi kot nadomestek za kruh, npr. za predjedi.
| Št. izd.: | XPI-EF-630013 |
|---|---|
| Vsebina: | 250 g |
| EAN: | 8052286875959 |
| Št.-Proizvajalca: | 630013 |
| Znamka: | Sapore di Sole |
| Lastnosti izdelka: | brez kvasa |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | A - gluten, F - soja, M - gorčica, N - sezamovo seme |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2278 / 544 kj / kcal |
| maščobe | 22 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 3,2 g |
| ogljikovi hidrati | 68 g |
| od tega sladkor | 2,6 g |
| beljakovine | 11 g |
| Sol | 2,9 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Effegi Srl, Via leopoldo di toscana 1/A, 1/B, 52048 , Alberoro, Italija, www.effegifood.com |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Sapore di Sole Taralli kurkuma in poper
5,0 od 5 zvezdic
| 5 Zvezdic | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
1 ocena
- Brez recenzij.
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.300 izdelkov