Alnatura Bio amarant, 500 g
Vsestranska sestavina za številne jedi
€ 2,99
(€ 5,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- rahlo oreškasta nota
- bio kakovost
- vsestransko uporabno
Ustrezni izdelki
Opis
Bio amarant znamke Alnatura ima rahlo oreškasto noto. V kuhinji je pravi vsestranski talent in se lahko uporablja na številne načine. Kuhana zrna so odlična kot priloga, v juhah in solatah. Ekspandiran pa je okusen dodatek k muesliju.
| Št. izd.: | XPI-MM-116336 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 4104420255906 |
| Št.-Proizvajalca: | 116336 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | A - gluten, F - soja, H - oreščki, M - gorčica, N - sezamovo seme, P - volčji bob |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
Amaranth[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1633 / 390 kj / kcal |
| maščobe | 6,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,9 g |
| ogljikovi hidrati | 64 g |
| od tega sladkor | 1,1 g |
| vlaknine | 8,8 g |
| beljakovine | 14 g |
| Sol | 0,04 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio amarant
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov