Alnatura Bio čaj s tremi metami, 20 čajnih vrečk (30 g)

Svež okus po meti

€ 2,59

(€ 86,33 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 20 čajnih vrečk

Na zalogi sta samo še 2 kosa

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • bio kakovost
  • zelena meta, poprova meta in jabolčna meta
  • vegansko

Pogosto naročeno skupaj z Yogi Tee Čaj za žensko uravnoteženost, 30,60 g

Alnatura Bio čaj s tremi metami, 20 čajnih vrečk (30 g) € 2,59 (€ 86,33 / kg)
Yogi Tee Čaj za žensko uravnoteženost, 30,60 g € 3,99 (€ 130,39 / kg)
Skupna cena: € 6,58
Opis

Kombinacija zelene mete, poprove mete in jabolčne mete zagotavlja svež okus iz skodelice. Odlična pijača za potešitev žeje, tako vroča kot hladna. Sestavine izvirajo iz ekološkega kmetijstva.

Št. izd.: XPI-MM-214150
Vsebina: 30 g
EAN: 4104420210271
Št.-Proizvajalca: 214150
Znamka: Alnatura
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Lastnosti izdelka: vegansko, vegetarijansko
Čas infuzije: 8 minut, 9 minut, 10 minut
Navodila za shranjevanje: hranite na suhem mestu
Čaji: v čajni vrečki
Sestavine

nana meta[1], 25 % poprova meta[1], Oblolistna meta[1]

  1. iz ekološkega kmetijstva
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio čaj s tremi metami

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder