Alnatura Bio chia semena, 200 g
Hranljiva moč narave za vsak dan
€ 2,39
(€ 11,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- vsestranska uporaba
- bio kakovost
- nima izrazitega lastnega okusa
Podobni izdelki
Opis
Bio chia semena znamke Alnatura so bogata z omega-3 maščobnimi kislinami in zagotavljajo pomembna hranila. Brez težav jih lahko vključite v mueslije, pekovske izdelke, smutije in druge napitke. Ker imajo chia semena izjemno sposobnost vpijanja tekočine, s svojo teksturo čudovito oplemenitijo vsako jed. Chia semena so nepogrešljiv osnovni pripomoček v vsaki kuhinji, ne glede na to, ali jih uporabite kot osnovo za puding ali kot hranljiv posip.
| Št. izd.: | XPI-MM-200251 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 4104420244092 |
| Št.-Proizvajalca: | 200251 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | A - gluten, F - soja, H - oreščki, N - sezamovo seme |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
čija semena
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1951 / 466 kj / kcal |
| maščobe | 33 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 4,1 g |
| ogljikovi hidrati | 5,5 g |
| od tega sladkor | 1 g |
| vlaknine | 28 g |
| beljakovine | 23 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio chia semena
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Ayurveda101:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov