Alnatura Bio hrustljava granola - jagodičevje, 350 g
Hrustljava poslastica za zajtrk in med obroki
€ 3,69
(€ 10,54 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- bio kakovost
- vegansko
- z jagodami in datljevim sirupom
Ustrezni izdelki
Opis
Z bio hrustljavo granolo z gozdnimi sadeži Alnatura lahko uživate v hrustljavem zajtrku ali prigrizku čez dan. Visoka vsebnost ovsenih kosmičev je obogatena z liofiliziranimi malinami, borovnicami, jagodami in robidami ter slajena z datljevim sirupom. Idealna je v kombinaciji z jogurtom, mlekom ali rastlinskimi napitki, odlična pa tudi kot posip ali samostojen sladek prigrizek. Vse sestavine izvirajo iz ekološke pridelave.
| Št. izd.: | XPI-MM-244034 |
|---|---|
| Vsebina: | 350 g |
| EAN: | 4104420258761 |
| Št.-Proizvajalca: | 244034 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | E - arašidi, G - mleko, H - oreščki, N - sezamovo seme |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1834 / 438 kj / kcal |
| maščobe | 17 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 2,1 g |
| ogljikovi hidrati | 56 g |
| od tega sladkor | 11 g |
| vlaknine | 8,5 g |
| beljakovine | 11 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio hrustljava granola - jagodičevje
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov