Alnatura Bio krema iz makadamije, 225 g
Namaz z oreščki za slasten užitek
€ 5,49
(€ 24,40 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- s 30 % vsebnostjo oreščkov
- aroma finega okusa
- proizvedeno brez emulgatorjev
Opis
Slastna krema iz 30 % oreščkov makadamije. Prefinjen užitek, ki preprosto rezino kruha spremeni v mojstrovino. Ker izdelek ne vsebuje emulgatorjev, se lahko na površini tvorijo oljne usedline. V tem primeru zadostuje, da dobro premešate in izdelek bo spet imel homogeno konsistenco.
| Št. izd.: | XPI-MM-135183 |
|---|---|
| Vsebina: | 225 g |
| EAN: | 4104420258563 |
| Št.-Proizvajalca: | 135183 |
| Znamka: | Alnatura |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | E - arašidi, H - oreščki, N - sezamovo seme, P - volčji bob |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2830 / 676 kj / kcal |
| maščobe | 58 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 16 g |
| ogljikovi hidrati | 26 g |
| od tega sladkor | 23 g |
| vlaknine | 3,1 g |
| beljakovine | 11 g |
| Sol | 0,32 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio krema iz makadamije
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Ayurveda101:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.200 izdelkov