Alnatura Bio leča beluga, 500 g
Aromatična leča za solate, bowle, enolončnice in še več
€ 4,29
(€ 8,58 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 100% bio leča Beluga
- priloga, bogata z beljakovinami
- vsestransko uporabno
Ustrezni izdelki
Opis
Alnatura bio beluga leča navdušuje s svojo temno, sijočo barvo in oreščkasto aromo, ki številnim receptom doda pikanten okus. Pridobiva se iz certificiranega ekološkega kmetijstva in je nežno predelana, da se optimalno ohrani njen naravni okus. Beluga leča je odlična za solate, enolončnice, priloge ali tople glavne jedi, ki bodo popestrile vašo kuhinjo.
Navodila za pripravo:
Lečo pred kuhanjem dobro sperite, nato pa jo kuhajte v trikratni količini vode brez soli približno 30–35 minut, dokler se ne zmehča, a še vedno ostane čvrsta. Nato jo lahko uporabite po želji.
| Št. izd.: | XPI-MM-132922 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 4104420022720 |
| Št.-Proizvajalca: | 132922 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | A - gluten, F - soja, H - oreščki, N - sezamovo seme |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
Leča Beluga[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1273 / 304 kj / kcal |
| maščobe | 1,6 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 41 g |
| od tega sladkor | 1,1 g |
| vlaknine | 17 g |
| beljakovine | 23 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio leča beluga
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov