Alnatura Bio mandlji, 200 g
Cela, neolupljena jedrca
€ 3,99
(€ 19,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- oreškasto-sladko
- ekološka kakovost
- vsestranska uporaba
Ustrezni izdelki
Opis
Ekološki mandlji znamke Alnatura navdušujejo s svojim oreščkastim in sladkastim okusom. Ne predstavljajo le idealnega prigrizka za vmes, ampak jih je mogoče uporabiti na številne načine. Naj gre za sestavino pri peki ali za obogatitev mueslija in sladic – mandlji so vedno prava izbira.
| Št. izd.: | XPI-MM-125184 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 4104420055421 |
| Št.-Proizvajalca: | 125184 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | E - arašidi, H - oreščki |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
mandlji[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2613 / 624 kj / kcal |
| maščobe | 54 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 4 g |
| ogljikovi hidrati | 5,4 g |
| od tega sladkor | 3,7 g |
| vlaknine | 14 g |
| beljakovine | 22 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio mandlji
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov