Alnatura Bio osnovni muesli, 750 g
Popolno za individualne muesli kreacije
€ 2,49
(€ 3,32 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- nežni polnozrnati žitni kosmiči
- bio kakovost
- brez dodanega sladkorja
Ustrezni izdelki
Opis
Bio osnovni muesli znamke Alnatura je popoln za vse, ki si radi individualno sestavijo svoj muesli. Okusno kombinacijo različnih polnozrnatih žitnih kosmičev in semen lahko zelo dobro popestrite s svežim sadjem ali oreščki.
| Št. izd.: | XPI-MM-207369 |
|---|---|
| Vsebina: | 750 g |
| EAN: | 4104420180338 |
| Št.-Proizvajalca: | 207369 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | brez dodanega sladkorja, vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | F - soja, G - mleko, H - oreščki |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
Polnozrnati ovseni kosmiči[1], 20 % polnozrnati ječmenovi kosmiči[1], 12 % Polnozrnati rženi kosmiče[1], 4,5 % sončnična semena[1], polnozrnati pirini kosmiči[2], 2 % lanena semena[1], pražen sezam[1], napihnjen amarant[1], 1,5 % bučna semena[1]
- iz ekološkega kmetijstva
- Pira je vrsta pšenice. / Iz ekološke pridelave.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1562 / 373 kj / kcal |
| maščobe | 8,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,5 g |
| ogljikovi hidrati | 55 g |
| od tega sladkor | 1,1 g |
| vlaknine | 11 g |
| beljakovine | 13 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio osnovni muesli
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov