Alnatura Bio pirin kuskus, 400 g
Odličen kot priloga, v solati ali kot osnova v narastku
€ 2,69
(€ 6,73 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- fin oreškast okus
- idealno za hitre obroke
- iz polnozrnate pirine moke
Ustrezni izdelki
Opis
Kuskus iz ekološke polnozrnate pire lahko v razmerju 1:1 nadomesti klasični pšenični kuskus. Majhna, okrogla zrna imajo nežen okus po oreščkih in so idealna za kombiniranje s solatami in juhami, kot osnova za pečenje ali preprosto kot priloga.
Priporočilo za pripravo:
150 g pirinega kuskusa prelijte z 1,5-kratno količino vrele osoljene vode in pustite nabrekati približno 5-10 minut
| Št. izd.: | XPI-MM-217855 |
|---|---|
| Vsebina: | 400 g |
| EAN: | 4104420241596 |
| Št.-Proizvajalca: | 217855 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | F - soja, M - gorčica |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, hranite na suhem mestu |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1398 / 334 kj / kcal |
| maščobe | 2,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,6 g |
| ogljikovi hidrati | 62 g |
| od tega sladkor | 2,3 g |
| vlaknine | 9,2 g |
| beljakovine | 13 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio pirin kuskus
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov