Alnatura Bio pirin rižek, 400 g
Regionalna alternativa rižu
€ 1,69
(€ 4,23 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- bio kakovost
- vegansko
- blago, rahlo oreščkasto
- vsestranska uporaba
Ustrezni izdelki
Opis
Iščete lokalno alternativo rižu? Bio pirin "rižek" znamke Alnatura prepriča s svojim blagim in rahlo oreškastim okusom. Rahlo brušena pirina zrna izvirajo iz biološko-dinamične pridelave Demeter: v njih se prepletata polnost starodavnega žita in hitra priprava. V le 15 minutah kuhanja dobite popolno sestavino za kremne "rižote", krepke jedi iz ponve ali ustvarjalne solate, jed pa je oplemenitena tudi, če jo uživate le rahlo osoljeno in z dodatkom masla.
| Št. izd.: | XPI-MM-242237 |
|---|---|
| Vsebina: | 400 g |
| EAN: | 4104420255838 |
| Št.-Proizvajalca: | 242237 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | N - sezamovo seme |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na suhem mestu |
Sestavine
pira[1]
- Iz ekološkega kmetijstva Demeter. Pira je vrsta pšenice.
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1407 / 336 kj / kcal |
| maščobe | 1,8 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 66 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| vlaknine | 0,8 g |
| beljakovine | 10 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio pirin rižek
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov