Alnatura Bio proso, 1 kg
Za sladke in slane jedi
€ 4,49
(€ 4,49 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- oreškast okus
- drobnozrnato
- bio kakovost
Ustrezni izdelki
Opis
Drobnozrnato bio proso znamke Alnatura prepriča z rahlo oreškastim okusom. Idealno je za sladke in pikantne jedi. Proso je okusno v zelenjavnih narastkih, juhah in kot sestavina za sadno-kremne sladice.
| Št. izd.: | XPI-MM-129214 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 kg |
| EAN: | 4104420254305 |
| Št.-Proizvajalca: | 129214 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | A - gluten, F - soja, G - mleko, H - oreščki, N - sezamovo seme |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
proso[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1520 / 363 kj / kcal |
| maščobe | 3,9 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,9 g |
| ogljikovi hidrati | 69 g |
| od tega sladkor | 1,6 g |
| vlaknine | 3,9 g |
| beljakovine | 11 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio proso
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov