Alnatura Bio sezamova semena, neoluščena, 400 g
Neoluščena sezamova semena za bowle, solate in drugo
€ 2,79
(€ 6,98 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- 100% bio
- oreščkasto-grenak okus
- vsestransko uporabno
Ustrezni izdelki
Opis
Alnatura neoluščena ekološka sezamova semena so majhna, hrustljava zrna najvišje ekološke kakovosti, ki so nepogrešljiva v vsaki kuhinji. So odlična za izboljšanje solat, bowl, kruha, žemljic ali zelenjavnih jedi, saj jim dodajo dodatno teksturo in okus. Semena prihajajo iz certificiranega ekološkega kmetijstva in so nežno obdelana, da ohranijo svojo naravno aromo. Z nežnim oreščkastim okusom so ta sezamova semena vsestranski dodatek k številnim vašim najljubšim receptom.
| Št. izd.: | XPI-MM-240197 |
|---|---|
| Vsebina: | 400 g |
| EAN: | 4104420253629 |
| Št.-Proizvajalca: | 240197 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Brez laktoze |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko, brez laktoze |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | A - gluten |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
Sezam[1]
- iz kmetijstva Demeter
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2575 / 615 kj / kcal |
| maščobe | 55 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 8,5 g |
| ogljikovi hidrati | 1,6 g |
| od tega sladkor | 1,2 g |
| vlaknine | 13 g |
| beljakovine | 22 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio sezamova semena, neoluščena
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Ayurveda101:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov