Alnatura Bio sončnično olje, 500 ml
Kulinarični multitalent
€ 2,49
(€ 4,98 / l, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- okus po semenih in oreščkih
- bio kakovost
- hladno stiskano
Ustrezni izdelki
Opis
Ekološko sončnično olje Alnatura ima impresiven okus po oreščkih. Izvira iz prvega hladnega stiskanja in je vsestransko ekološko olje. Uporablja se lahko za solate, marinade in omake. Uporablja se lahko tudi za aromatiziranje jedi.
| Št. izd.: | XPI-MM-112803 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 ml |
| EAN: | 4104420235922 |
| Št.-Proizvajalca: | 112803 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | E - arašidi, H - oreščki, N - sezamovo seme |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
Sestavine
Sončnično olje[1]
- iz ekološkega kmetijstva
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 ml |
|---|---|
| energijska vrednost | 3467 / 828 kj / kcal |
| maščobe | 92 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 10 g |
| ogljikovi hidrati | 0,5 g |
| od tega sladkor | 0,5 g |
| vlaknine | 0,5 g |
| beljakovine | 0,5 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio sončnično olje
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov