Alnatura Bio temne čokoladne mini ploščice, 12,50 g
Nežno grenak okus v miniaturnem formatu
€ 0,69
(€ 55,20 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- bio kakovost
- vegansko
- 70 % vsebnost kakava
Ustrezni izdelki
Opis
Bio mini čokoladne tablice Alnatura vsebujejo 70 % kakava. Popolne so kot nežno topljiv prigrizek. Izdelane so brez dodanega lecitina. Vse sestavine izvirajo iz ekološke pridelave.
| Št. izd.: | XPI-MM-131042 |
|---|---|
| Vsebina: | 12,50 g |
| EAN: | 42400615 |
| Št.-Proizvajalca: | 131042 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | A - gluten, G - mleko, H - oreščki |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 2357 / 563 kj / kcal |
| maščobe | 41 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 26 g |
| ogljikovi hidrati | 35 g |
| od tega sladkor | 29 g |
| vlaknine | 12 g |
| beljakovine | 7,5 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio temne čokoladne mini ploščice
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov