Alnatura Bio začimba za kruh, 8 g
Idealno za oplemenitev domačega kruha
€ 0,59
(€ 73,75 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- bio kakovost
- vegansko
- janež, komarček, koriander in kumina
Ustrezni izdelki
Opis
Ekološka začimba za kruh Alnatura iz janeža, koromača, koriandra in kumine oplemeniti doma pečen kruh. Posebej primerna za rženi kruh in kruh z drpžmi. Sestavine za začimbo za kruh izvirajo iz ekološke pridelave.
| Št. izd.: | XPI-MM-215806 |
|---|---|
| Vsebina: | 8 g |
| EAN: | 40045047 |
| Št.-Proizvajalca: | 215806 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | L - zelena, M - gorčica |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 0 / 0 kj / kcal |
| maščobe | 0 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0 g |
| ogljikovi hidrati | 0 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| beljakovine | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bio začimba za kruh
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov