Alnatura Bioland rženi polnozrnati kruh, 500 g
Krepak užitek za vsak obrok
€ 1,59
(€ 3,18 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- iz naravnega kislega testa
- bio kakovost
- predhodno narezano
Ustrezni izdelki
Opis
Ta polnozrnati rženi kruh znamke Alnatura je narejen iz naravnega kislega testa. Sočen kruh navdušuje s svojim močnim, aromatičnim okusom in je na voljo že narezan. Odličen je tako s sladkimi kot slanimi dodatki.
| Št. izd.: | XPI-MM-208344 |
|---|---|
| Vsebina: | 500 g |
| EAN: | 4104420224728 |
| Št.-Proizvajalca: | 208344 |
| Znamka: | Alnatura |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | vegansko, vegetarijansko |
| Možna vsebnost sledi sestavin: | P - volčji bob |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
Sestavine
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 762 / 182 kj / kcal |
| maščobe | 1,2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 34 g |
| od tega sladkor | 2,5 g |
| vlaknine | 9 g |
| beljakovine | 4,2 g |
| Sol | 0,93 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Nemčija, www.alnatura.de |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Alnatura Bioland rženi polnozrnati kruh
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov