anatis Naturprodukte Aminokislina glutamin, 350 g
Glutamin v prahu iz fermentiranih rastlin
€ 35,99
(€ 102,83 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- rastlinska aminokislina
- v obliki prahu
- 100 % vegansko
Opis
Glutaminska aminokislina v prahu znamke anatis je pridobljena iz fermentiranih rastlin. Aminokisline so pomembni gradniki v telesu, ki se absorbirajo s hrano in nato pretvorijo v približno 100.000 novih beljakovinskih spojin. Glutamin v prahu je 100 % veganski in ne vsebuje sintetičnih snovi.
Priporočila glede uživanja:
Dvakrat na dan vmešajte eno polno čajno žličko v tekočino; primerno tudi za smoothije.
| Št. izd.: | XVA-AN-10104 |
|---|---|
| Vsebina: | 350 g |
| EAN: | 9120060960920 |
| Št.-Proizvajalca: | 10104 |
| Znamka: | anatis Naturprodukte |
| Oblika odmerjanja: | prah |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Brez glutena, Brez laktoze |
| Lastnosti izdelka: | brez žitaric, brez kvasa, brez dodanega sladkorja, brez barvil, brez polnil, brez sintetičnih dodatkov, brez soje, vegansko, vegetarijansko, brez jajc, brez titanovega dioksida, brez magnezijevega stearata, brez glutena, brez laktoze |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
| Področje uporabe - del telesa: | imunski sistem |
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Sestavine
| Sestavine | na porcijo (10 g) |
|---|---|
| L-glutamin | 10 g |
Sestavine
L-glutamin
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | ANATIS NATURPRODUKTE Handels GmbH, Mogersdorf 298, 8382, Mogersdorf, Avstrija, www.anatis-naturprodukte.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek anatis Naturprodukte Aminokislina glutamin
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Ayurveda101:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov