BIO PRIMO Bio sadni gumi (brez želatine), Kislo sadje (100 g)
Da brez skrbi uživate v sladkem trenutku
€ 1,49
(€ 14,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- Različni sadni okusi
- Brez laktoze in brez glutena
- Vegansko
Podobni izdelki
Opis
Kot nalašč za uživanje, ko hrepenite po nečem sladkem, imajo ti gumijasti bonboni okus in barvo sadja ter so preprosto okusni. Mehki in barviti so privlačni tako za mlade kot za stare in so tudi brez želatine, zato so primerne za tiste, ki upoštevajo vegansko prehrano. Bonboni so sladkani s sladkorjem iz sladkorne pese iz Avstrije in ne vsebujejo laktoze in glutena.
Nasvet: Ker se ti gumijasti bonboni ne lepijo ali stopijo, so odlični tudi za otroke na potovanjih.
Opomba: Shranjujte v suhem prostoru, stran od vročine in neposredne sončne svetlobe.
| Št. izd.: | XPI-MM-1632999560 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 2200256263916 |
| Št.-Proizvajalca: | 1632999560 |
| Znamka: | BIO PRIMO |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Brez glutena, Brez laktoze |
| Lastnosti izdelka: | brez želatine, vegansko, vegetarijansko, brez glutena, brez laktoze |
Sestavine
Glukosesirup[1], 36 % sladkor pese[1], Pektin, citronska kislina[2], Jabolčna kislina[2], Regulator kislosti (natrijev citrat), koncentrat sadnih sokov[1] (črni korenček[1], korenje[1], jabolko[1], ribez[1]), Naravna aroma, Limeta[3], grenivka[4], kurkuma[3], izvleček morskih alg[1]
- iz kontrolirane ekološke pridelave
- acidifikatorji
- naravna aroma
- Aroma (z drugimi naravnimi aromami)
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1264 / 302 kj / kcal |
| maščobe | 0,5 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 74 g |
| od tega sladkor | 59 g |
| beljakovine | 0,5 g |
| Sol | 0,19 g |
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | PEZ International GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Avstrija, office@pez.at |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Bio sadni gumi (brez želatine)
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Ayurveda101:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.450 izdelkov