Classic Ayurveda Zlata čičerika, kurkuma čili, bio, 100 g
Na ajurvedski način
€ 4,29
(€ 42,90 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- še posebej visoka vsebnost beljakovin
- pikanten prigrizek
- vegansko in brez dodanega sladkorja
Podobni izdelki
Opis
Če imate radi tudi pikantne stvari, ki jih lahko prigriznete, je ta izdelek ravno pravi za vas. Hrustljavo pražena čičerika je skrbno zavita v plast kurkume in čilija in ima v sebi veliko ostrine. Ena stvar velja zagotovo: Netflix in chilli prigrizki odlično delujejo skupaj.
- Vegansko
- Brez glutena
- Brez dodanega sladkorja
- 100% naravne sestavine
- Na osnovi ajurvedske recepture
| Št. izd.: | AN-10017 |
|---|---|
| Vsebina: | 100 g |
| EAN: | 4032582020554 |
| Št.-Proizvajalca: | 10017 |
| Znamka: | Classic Ayurveda |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Brez glutena |
| Lastnosti izdelka: | zmanjšana količina plastike, brez dodanega sladkorja, vegansko, vegetarijansko, brez glutena |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1348 / 322 kj / kcal |
| maščobe | 6,7 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 1,1 g |
| ogljikovi hidrati | 28 g |
| od tega sladkor | 2 g |
| vlaknine | 34 g |
| beljakovine | 20 g |
| Sol | 2,8 g |
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Nemčija, www.amla.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Classic Ayurveda Zlata čičerika, kurkuma čili, bio
Iz naših objavljenih člankov:
Odkrijte Ayurveda101:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.350 izdelkov