Cosmoveda BIo česen, 100 g

Enostavno mora biti dodan velikemu številu jedem

€ 7,99

(€ 79,90 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 g

Na zalogi je samo še 8 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • prodoren in oster vonj
  • primeren za vse mesne in ribje jedi
  • iz nadzorovane ekološke pridelave

Pogosto naročeno skupaj z Govinda Bio ajurvedski ghee, 420 g

Cosmoveda BIo česen, 100 g € 7,99 (€ 79,90 / kg)
Govinda Bio ajurvedski ghee, 420 g € 16,99 (€ 40,45 / kg)
Skupna cena: € 24,98
Opis

Že tisočletja je česen del družine rož Lilij in je v svetu izredno priljubljen. Ima izredno prodoren in oster vonj, ki spominja na žveplo. Primeren je za vse mesne in ribje jedi, ter juhe, zelenjavo, enolončnice in azijsko kuhinjo, ki česen uporablja v izredno velikih količinah.

Sestava: česen* (* iz nadzorovane ekološke pridelave)

Št. izd.: COS-131405-DE
Vsebina: 100 g
EAN: 4032108131405
Št.-Proizvajalca: 131405-DE
Znamka: Cosmoveda
Dosha kunstitucija: Vata, Kapha
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Brez glutena, Brez laktoze
Lastnosti izdelka: presno, vegansko, vegetarijansko, brez glutena, brez laktoze
Splošne informacije: Zaradi prenove izdelka se lahko embalaža ali etiketa dostavljenega izdelka vizualno razlikuje od slike izdelka na sliki.
Sestavine

Česen[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Nemčija, www.cosmoveda.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Cosmoveda BIo česen

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder