Cosmoveda Mleta semena BIO črne gorčice, 90 g

Že od Antike!

€ 7,99

(€ 88,78 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 90 g

Na zalogi je samo še 6 kosov

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za začinjanje
  • podari prijetno pikanten okus

Pogosto naročeno skupaj z Cosmoveda Hingvashtak Churna Bio, 100 g

Cosmoveda Mleta semena BIO črne gorčice, 90 g € 7,99 (€ 88,78 / kg)
Cosmoveda Hingvashtak Churna Bio, 100 g € 14,89 (€ 148,90 / kg)
Skupna cena: € 22,88
Opis

Črna gorčica je na meniju ža od Antike. Tako listi kot tudi cvetovi podarjajo pikantno aromo različnim jedem. Po principu Ayurvede podarja črna gorčica aktivni "Agni" - prebavni ogenj, ki je pomemben za nemoteno prebavo živil.

Sestava: črna semena gorčice* (* iz nadzorovane ekološke pridelave)

Št. izd.: COS-131962-DE
Vsebina: 90 g
EAN: 4032108131962
Št.-Proizvajalca: 131962-DE
Znamka: Cosmoveda
Dosha kunstitucija: Vata, Kapha
Oblike prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Brez glutena, Brez laktoze
Lastnosti izdelka: presno, vegansko, vegetarijansko, brez glutena, brez laktoze
Splošne informacije: Zaradi prenove izdelka se lahko embalaža ali etiketa dostavljenega izdelka vizualno razlikuje od slike izdelka na sliki.
Sestavine

črna gorčica[1]

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Nemčija, www.cosmoveda.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Cosmoveda Mleta semena BIO črne gorčice

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder