DEMMERS TEEHAUS Sadni čaj "Tisoč in ena noč", 100 g

Sadno in eksotično začinjeno

€ 7,11 € 7,49 -5%

(€ 71,10 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 g

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • Z okusnimi koščki cimeta
  • Fini vanilijev okus
  • Temna barva čaja

Pogosto naročeno skupaj z DEMMERS TEEHAUS Zeliščni grški gorski čaj, 30 g

DEMMERS TEEHAUS Sadni čaj "Tisoč in ena noč", 100 g € 7,11 (€ 71,10 / kg)
DEMMERS TEEHAUS Zeliščni grški gorski čaj, 30 g € 6,99 (€ 233,00 / kg)
Skupna cena: € 14,10
Opis

Ta aromatiziran sadni čaj v vaš čajnik vnese eksotičen okus tisoč in ene noči in navdihuje s svojo uravnoteženo sestavo sadnih sestavin, pa tudi začimb in arom iz Daljnega vzhoda.

Priprava predlog:

  • Količina: 8-9 čajnih žličk čaja v 1 litru vode
  • Temperatura vode: 100 ° C
  • Pustite: 5-8 min
Št. izd.: XPI-DT-00-06231
Vsebina: 100 g
EAN: 9004163062319
Št.-Proizvajalca: 00-06231
Znamka: DEMMERS TEEHAUS
Čas infuzije: 5 minut, 6 minut, 7 minut, 8 minut
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem mestu, hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo
Čaji: v razsutem stanju
Sestavine

Lupine šipka, Cvetovi hibiskusa, jabolko rezinice, pomarančne lupine, Cimet, aroma, Koščki vanilije

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Avstrija, www.tee.at

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek DEMMERS TEEHAUS Sadni čaj "Tisoč in ena noč"

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder