Fleurance nature Pire iz sliv in rabarbare, bio, 290 g
Sadni in aromatični okus
€ 6,69
(€ 23,07 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- hranljivo
- vsestransko
- vegansko
-
brez testiranja na živalih
Ustrezni izdelki
Opis
Ta sadni pire združuje slive in rabarbaro. Ta pire je okusen in hranljiv ter ga lahko uživate kadar koli. Odličen je sam po sebi, kot namaz ali v kombinaciji z mlečnimi izdelki. Pire je bil pasteriziran, da se zagotovi optimalen rok trajanja.
| Št. izd.: | XEC-FLE-6102 |
|---|---|
| Vsebina: | 290 g |
| EAN: | 3700211161022 |
| Št.-Proizvajalca: | 6102 |
| Znamka: | Fleurance nature |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Lastnosti izdelka: | brez testiranja na živalih, brez dodanega sladkorja, brez barvil, brez konzervansov, vegansko, vegetarijansko |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, po odprtju hranite na hladnem |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 444 / 106 kj / kcal |
| maščobe | 0,2 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | <0,1 g |
| ogljikovi hidrati | 22,8 g |
| od tega sladkor[1] | 18,9 g |
| vlaknine | 5,5 g |
| beljakovine | 0,2 g |
| Sol | <0,01 g |
- naravno vsebuje sladkor
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Fleurance Nature, 163 Route de Lectoure, 32500, Fleurance, Francija, www.fleurancenature.fr |
|---|
Podobni izdelki
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fleurance nature Pire iz sliv in rabarbare, bio
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.300 izdelkov