Fleurance nature Razpršilo za ustno votlino s propolisom in evkaliptusom, bio, 30 ml
Naravno prehransko dopolnilo za usta in grlo
Lastnosti in prednosti
- hranilne lastnosti
- priročna velikost
- idealno za potovanja
-
brez testiranja na živalih
Podobni izdelki
Opis
Pršilo vsebuje naravne sestavine, kot so propolis, evkaliptus in divji med, ki pomirjajo usta in grlo. Zaradi priročne velikosti je idealno za uporabo na poti in se prilega v vsako torbo.
Uporaba:
- 3 razprške neposredno v ustno votlino.
- Sprej se lahko uporablja 6-8-krat na dan, odvisno od potreb.
| Št. izd.: | XEC-FLE-4128 |
|---|---|
| Vsebina: | 30 ml |
| EAN: | 3700211141284 |
| Št.-Proizvajalca: | 4128 |
| Znamka: | Fleurance nature |
| Oblika odmerjanja: | sprej |
| Lastnosti izdelka: | brez testiranja na živalih |
| Opozorila: | ta izdelek vsebuje alkohol |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu |
| Področje uporabe - del telesa: | pljuča in dihalne poti |
Prehrambena dopolnila ne služijo kot nadomestilo za zdravo in uravnoteženo prehrano. Shranite na mestih, ki niso dosegljiva otrokom.
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Priporočenega dnevnega odmerka ne smete prekoračiti.
Sestavine
| Sestavine | na maksimalni dnevni odmerek/porcijo (3,6 ml) |
|---|---|
| izvleček propolisa | 0,61 ml |
| med | 0,37 ml |
| evkaliptus[1] | 0,002 ml |
- naravna eterična olja
Sestavine
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Fleurance Nature, 163 Route de Lectoure, 32500, Fleurance, Francija, www.fleurancenature.fr |
|---|
Mnenje naših strank
Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Fleurance nature Razpršilo za ustno votlino s propolisom in evkaliptusom, bio
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.300 izdelkov