GYADA Cosmetics Hyalurvedic maska za sijaj las Red Hair, 200 ml

Sijaj, volumen in prožnost

€ 18,19

(€ 90,95 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 200 ml

Na zalogi

Dostava do ponedeljek, 5. oktober, v kolikor naročite do dne četrtek do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za barvane in naravno rdeče lase
  • pigment, ki poda barvo
  • poživi in posvetlji

Pogosto naročeno skupaj z Khadi Ajurvedski šampon za volumen, Ayurvedic Elixir Amla Volume, 200 ml

GYADA Cosmetics Hyalurvedic maska za sijaj las Red Hair, 200 ml € 18,19 (€ 90,95 / l)
Khadi Ajurvedski šampon za volumen, Ayurvedic Elixir Amla Volume, 200 ml € 16,19 (€ 80,95 / l)
Skupna cena: € 34,38
Opis

Maska za sijaj barve rdeči lase preskrbi z naravnimi pigmenti in izvlečki rastlin. Lasem podajte sijaj ter volumen. Rdeča kana, brošč in izvlečki maline lasem podajo novo življenje. Lase z ajurvedsko močjo lase neguje, poda prožnost in jih vlaži.

Uporaba:

  • 1-2 krat na teden izdelek uporabite pred šamponom in ga pustite delovati 30 minut
  • Alternativno lahko paketek uporabite po uporabi šampona.
  • Nasvet: Lasje prekrite s kapo za prhanje, tako ustvarite več toplote.
Št. izd.: XEC-GYA-GC110.1
Vsebina: 200 ml
EAN: 8054609981989
Št.-Proizvajalca: GC110.1
Znamka: GYADA Cosmetics
Tip las: za vsak tip las, barvani lasje
Lastnosti izdelka: testirano na nikelj, vegansko
Navodila za shranjevanje: hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo
Sestavine (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Cetearylalcohol, Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Propandiol, Lactic Acid, Glycerin, Decyl Glucoside, Krameria Triandra Root Extract, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Cystoseira Compressa Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Rubus Idaeus (Himbeere) Leaf Extract[1], Rubia Cordifolia Root Powder, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Zea Mays Starch, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Lycopene, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Parfum[2], Lecithin, Ethylhexylglycerin, Sorbit, Benzyl Alcohol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Gluconolactone

  1. iz nadzorovane ekološke pridelave
  2. v skladu s smernicami AIAB
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek GYADA Cosmetics Hyalurvedic maska za sijaj las Red Hair