Kräutermax Milo z rastlinskim oljem sivke, 100 g

Za vsakodnevno nego telesa

€ 7,28 € 8,09 -10%

(€ 72,80 / kg, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 g

Na zalogi je samo še 1 kos

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • stari recept
  • s kokosovim in olivnim oljem
  • pomirjujoča sivka

Pogosto naročeno skupaj z La Saponaria Milo med in sivka, 100 g

Kräutermax Milo z rastlinskim oljem sivke, 100 g € 7,28 (€ 72,80 / kg)
La Saponaria Milo med in sivka, 100 g € 3,59 (€ 35,90 / kg)
Skupna cena: € 10,87
Opis

Milo z rastlinskim oljem sivke skupuine Kräutermax naredi kožo gladko in voljno in ji podari žameten občutek.

Priporočena uporaba:
Spenite z vodo in nanesite na kožo, ter temeljito sperite.

Št. izd.: XVA-KM-8944
Vsebina: 100 g
EAN: 9008659005491
Št.-Proizvajalca: 8944
Znamka: Kräutermax
Tip kože: za vsak tip kože
Področje uporabe - del telesa: srce in krvni obtok
Sestavine (INCI)

Sodium/Potassium Cocoate, Sodium/Potassium Palmate, Aqua, Parfum, Lavandula Hybrida Oil, Sodium/Potassium Olivate, Lavandula Angustifolia Oil, Lavandula Angustifolia Flower, Glycerin, Sodium Chloride, Linalool, Camphor, Beta-Caryophyllene, Linalyl Acetate, Lavandula Oil/Extract, CI 74160

Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Kräutermax GmbH & Co KG, Hoher Markt 1a-3, 4910, Ried im Innkreis, Avstrija, shop@kraeutermax.at, www.kraeutermax.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Kräutermax Milo z rastlinskim oljem sivke