Officina Naturae Dišava za perilo, Ovseni cvet (100 ml)

Naravne dišavne kompozicije za perilo in dom

€ 8,69

(€ 86,90 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: Ovseni cvet

Na zalogi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za ročno in strojno pranje
  • za cca 15 aplikacij
  • tudi za odišavljanje prostorov

Pogosto naročeno skupaj z sonett Pralni prašek Color Sensitive, 1,20 kg

Officina Naturae Dišava za perilo, Ovseni cvet (100 ml) € 8,69 (€ 86,90 / l)
sonett Pralni prašek Color Sensitive, 1,20 kg € 9,69 (€ 8,08 / kg)
Skupna cena: € 18,38
Opis

Parfum za perilo daje vašemu perilu poseben pečat. Skrbno sestavljen z eteričnimi olji zagotavlja prijeten vonj! Povsem naraven izdelek ni le prijazen do kože, ampak tudi do okolja.

Uporaba:

  • 100 ml zadostuje za cca 15 pranj.
  • Dišavo za perilo lahko uporabljate tako za strojno kot ročno pranje.
  • Dodajte 1-2 pokrovčka v stroj ali v predelek za mehčalec skupaj z mehčalcem.
  • Dišavo lahko uporabljate tudi v sušilnem stroju. To storite tako, da nekaj kapljic nakapate na krpo in dodate perilu.
  • Če želite odišaviti perilo v omari ali predalu, kanite nekaj kapljic na dišavni kamen in ga položite med oblačila, pri čemer se izogibajte neposrednemu stiku s tkaninami.
  • Za odišavljanje prostorov dodajte nekaj kapljic v vodo za brisanje tal ali v filter sesalnika.
Št. izd.: XBO-ONA-ONDT10.009
Vsebina: 100 ml
EAN: 8033148538106
Št.-Proizvajalca: ONDT10.009
Znamka: Officina Naturae
Lastnosti izdelka: vegansko
Sestavine (INCI) (Ovseni cvet)

Citrus Medica Limonum Oil, Cedarwood Essential Oil, 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol, (R)-P-Mentha-1,8-Diene, Linalool, L-Carvone Nat

Stavki o nevarnosti in previdnostni stavki

Stavki o nevarnosti:

  • P101 - Če je potreben zdravniški nasvet, mora biti na voljo posoda ali etiketa proizvoda.
  • P102 - Hraniti zunaj dosega otrok.

Previdnostni stavki:

  • EUH208 - Lahko povzroči alergijski odziv.
  • EUH 210 - Varnosti list na voljo na zahtevo.
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italija, www.officinanaturae.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Officina Naturae Dišava za perilo