Purasana Kakav v prahu BIO, 200 g
Pridobljeno iz "Theobroma cacao"
€ 8,99
(€ 44,95 / kg, vklj. 9,5% DDV
Lastnosti in prednosti
- blag okus
- odlična topnost
- s sekundarnimi rastlinskimi spojinami
Podobni izdelki
Opis
Kakav v prahu znamke Purasana je pridobljen brez segrevanja iz semen "Theobroma cacao", majhnega drevesa, ki raste v tropskem podnebju. Čisti kakav v prahu naravno vsebuje veliko posebnih hranil in sekundarnih rastlinskih snovi.
- vsebuje železo, kalij, fosfor, magnezij, kalcij in cink
- zelo dobra topnost
- blag okus
Priporočila glede uživanja:
V 300 ml riževega ali ovsenega mleka vmešajte 15 g kakava v prahu. Žlico kakava v prahu lahko dodate tudi v latte, pecivo ali mafine.
| Št. izd.: | XVA-PU-PURASU06 |
|---|---|
| Vsebina: | 200 g |
| EAN: | 5400706613286 |
| Št.-Proizvajalca: | PURASU06 |
| Znamka: | Purasana |
| Oblike prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Brez glutena, Brez laktoze |
| Lastnosti izdelka: | brez soje, vegansko, vegetarijansko, brez glutena, brez laktoze |
| Navodila za shranjevanje: | hranite na hladnem in suhem mestu, zaščiteno pred svetlobo |
| Področje uporabe - del telesa: | energija, želodec in črevesje, prebava |
Hranilna vrednost
| Hranilna vrednost | na 100 g |
|---|---|
| energijska vrednost | 1290 / 308 kj / kcal |
| maščobe | 11 g |
| od tega nasičene maščobne kisline | 6,5 g |
| od tega enostavno nenasičene maščobne kisline | 3,7 g |
| od tega večkrat nenasičene maščobne kisline | 0,3 g |
| ogljikovi hidrati | 11,9 g |
| od tega sladkor | 0 g |
| vlaknine | 31,1 g |
| beljakovine | 29,3 g |
| Sol | 0,3 g |
Sestavine
| Sestavine | na 100 g | na maksimalni dnevni odmerek/porcijo (15 g) |
|---|---|---|
| kalij | 1.500 mg | 225 mg |
| kalcij | 150 mg | 22,5 mg |
| fosfor | 600 mg | 90 mg |
| magnezij | 525 mg | 78,75 mg |
| železo | 10,5 mg | 1,575 mg |
| cink | 7 mg | 1,05 mg |
| teobromin | 2,4 g | 0,36 g |
Sestavine
100 % kakav v prahu[1]
- iz kontrolirane ekološke pridelave
Pravne informacije
| Odgovorni nosilec živilske dejavnosti: | Purasana NV - SA, Heulestraat 104, 8560, Gullegem, Belgija, info@purasana.be, www.purasana.com |
|---|
Ustrezni izdelki
Mnenje naših strank
1 Izkušnja v jeziku slovenščina za izdelek Purasana Kakav v prahu BIO
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
| 5 Zvezdic | | 2 | (66%) |
|---|---|---|---|
| 4 Zvezdice | | 1 | (33%) |
| 3 Zvezdice | | 0 | (0%) |
| 2 Zvezdici | | 0 | (0%) |
| 1 Zvezdica | | 0 | (0%) |
3 ocene
1 recenzija kupcev. Jezik: slovenščina
1 recenzija kupcev v drugih jezikih
-
Vam je bila ta ocena v pomoč? (0) (1)
Iz naših objavljenih člankov:
-
Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
-
Brezplačno
vračilo -
Odprema v 24 urah
Več kot 6.250 izdelkov
Ocenjen z 5 od možnih 5 zvezdic.
Zelo dobro
Zelo mi je všeč, priporočam!